CANDY EVO 1292D2-S

CANDY EVO 1292D2-S

27.500,00 ден.   Спореди

Капацитет на полнење 9 кг Брзина на центрифугата до 1200 вртежи Повеќенаменски дисплеј Детектор на килограмите (точно одредување на траењето на циклусот на перењето) М500 структура на бубањот Автоматс...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 27.500,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Капацитет на полнење 9 кг Брзина на центрифугата до 1200 вртежи Повеќенаменски дисплеј Детектор на килограмите (точно одредување на траењето на циклусот на перењето) М500 структура на бубањот Автоматска регулација на потрошувачката ( 1,5-9 кг) Двосмерен електронски програматор Одложување на почетокот на перењето ( до 23 часа) Посебни програми : -Mix &wash -рачно перење -програм за перење на волна -брз 33-44 минутен програм на 30Ц степени Дугме за одбирање на брзината на центрифугата Дугме за смалување на центрифугата Дугме за смалување на температурата Состав Activa сензор Димензии (а*б*ц ) :85x60x60sm Енергетска класа : A+++, A, B

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи