CANDY CH 64C

CANDY CH 64C

10.399,00 ден.   Спореди

Дигитални "soft touch "контролни типки Четири површини за кување: 1x210mm-2,3kw -2x155mm-1,2kw; -1x190mm-1,8 kw ; Четири светлосни индикатори за преостанатата топлина Сигурносно заклучување за деца По...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 10.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитални "soft touch "контролни типки Четири површини за кување: 1x210mm-2,3kw -2x155mm-1,2kw; -1x190mm-1,8 kw ; Четири светлосни индикатори за преостанатата топлина Сигурносно заклучување за деца Површина лесна за чистење Димензии на апаратот ( DxSxV) : 510mm x 595mm x 50mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи