CANDY CFT 610/2W

CANDY CFT 610/2W

2.990,00 ден.   Спореди

Сила на мотор : 123 w Влечна сила: 240 m3/h Три брзини за подесување со клизно копче Светло :40 w Склопка за усисивање на воздух или прочистување Боја :бела Тежина: 5,7 /6,7 кгр Бучност: 54/ 66 dB Дим...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сила на мотор : 123 w Влечна сила: 240 m3/h Три брзини за подесување со клизно копче Светло :40 w Склопка за усисивање на воздух или прочистување Боја :бела Тежина: 5,7 /6,7 кгр Бучност: 54/ 66 dB Димензии на одводот :123мм Димензии(: ШхВхД) 60х14х48,6 см

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи