CANDY CFD 2450

CANDY CFD 2450

11.590,00 ден.   Спореди

Бела боја Вкупна корисна запремина 218 л Разладувачки дел: 171 l Комора: 41 l Капацитет на замрзнување 2,5 kg/24h 1 компресор По висина подесиви нозе напред Регулација на температурата Одвод на одледе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 11.590,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Бела боја Вкупна корисна запремина 218 л Разладувачки дел: 171 l Комора: 41 l Капацитет на замрзнување 2,5 kg/24h 1 компресор По висина подесиви нозе напред Регулација на температурата Одвод на одледената вода Автоматско одмрзнување во разладувачкиот дел Рачно одмрзнување во комората Отварање на вратата во десно, преместива 3 полици од осигурано стакло, подесиви по висина Осветлување на внатрешноста Сад за зеленчук од транспарентна пластика Потрошувачка на енергија kWh: 0.76 Климатска класа: N/ST Енергетска класа: А Димензии (VxŠxD): 143x55x58 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка