CANDY CDI 9P50

18.999,00 ден.   Спореди

9 комплети Горна кошница подесива по висина Повекенаменски дисплеј Тастери за одбирање на програмите 7 програми Можност за одложен старт 24 часа Индикатор на фазата на перење и солта Eco Bio 45°C прог...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


9 комплети Горна кошница подесива по висина Повекенаменски дисплеј Тастери за одбирање на програмите 7 програми Можност за одложен старт 24 часа Индикатор на фазата на перење и солта Eco Bio 45°C програм Брз програм 32-минути 50°C Програм 1 час на 70°C Ладно плакнење Тастер за интензивно перење на 70°C 4 температури Склопувачки решетки во долната корпа Систем на заштита од поплави AQUASTOP Систем на заштита WATERBLOCK Петостепенски омекнувач на водата Звучен сигнал за крај на перењето Метални сиви рачки Микрофилтер од племенит челик Скриен греач Ногички прилагодливи Работна бучавост 52 dBA Потрошувачка на вода 13 литри Класа на енергетска учинковитост: A Класа на учинковитост на перењето: A Класа на учинковитост на сушењето А Потрошувачка на електрична енергија о,80 кw/h Димензии за вградување 82х45х57 см

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка