CANDY CDI 2211/E-S

CANDY CDI 2211/E-S

19.490,00 ден.   Спореди

Целосно вградна,12 комплети Горна кошница XL големина- клик/клак Горна кошница подесива по висина Долна кошница XL големина 9 програми +програма за чистење на машината Импулсно перење ECO 10- 10l потр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 19.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Целосно вградна,12 комплети Горна кошница XL големина- клик/клак Горна кошница подесива по висина Долна кошница XL големина 9 програми +програма за чистење на машината Импулсно перење ECO 10- 10l потрошувачка на вода "Easy-logic"-едно дугме / еден програм 7 температури на перење Одложен старт до 23 часа Препорачан програм на перењето Хигиенски програм на перењето 75° C Универзален програм 60 ° C Секојдневен програм 55 ° C Посебен еко програм на 45 ° C Програм за деликатни садови 45° C Брз програм на перењето 59' на 65 ° C Брз програм на перењето 24' на 50 ° C Тивок програм 55° C (за ноќно перење) Оросување Индикатор за недостаток на сол Надворешна ногичка прилагодлива од напред Работна бучавост 47 dBA Класа на енергетска учинковитост: A+ Класа на учинковитост на перењето: A Класа на учинковитост на сушењето А Димензии 596х550х820/900 мм WxDxH

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка