CANDY CDCF 6Е

CANDY CDCF 6Е

16.460,00 ден.   Спореди

6 комплети садови 6 програми на перење 5 температури на перењето Одложен старт до 12 часа Типка "3 in 1" Брз 32 минутен програм Интензивен програм на перењето 75 °C Светлосен показател на недостатокот...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 16.460,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


6 комплети садови 6 програми на перење 5 температури на перењето Одложен старт до 12 часа Типка "3 in 1" Брз 32 минутен програм Интензивен програм на перењето 75 °C Светлосен показател на недостатокот на сол Тастери за одбирање на програмата Индикатор за фазата на перењето Скриен грејач Потрошувачка на вода 8 l Потрошувачка на ел енергија 0,63 kWh Ниво на бучност 53 dB Димензии e (VxŠxD): 45x50x55 cm Класа енергија / перење /сушење : A / A / A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка