CANDY CCT 67X

CANDY CCT 67X

7.999,00 ден.   Спореди

Aспиратор со димовод , , inox Дугме со 3 брзини 1 мотор ,термо заштита Алуминиумски филтер 2 сијалички Опционален филтер на активен јаглен(АCМ26) Влечна сила 600 m3/ h Бучност:34-56 dB Димензии на одв...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 7.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aспиратор со димовод , , inox Дугме со 3 брзини 1 мотор ,термо заштита Алуминиумски филтер 2 сијалички Опционален филтер на активен јаглен(АCМ26) Влечна сила 600 m3/ h Бучност:34-56 dB Димензии на одводот: 150 мм Димензии (ШхВхД)600х780-1110x508 мм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи