CANDY CCE 16/2X

CANDY CCE 16/2X

5.720,00 ден.   Спореди

Aспиратор со димовод , , inox Дугме со 3 брзини 1 мотор ,термо заштита 2 алуминиумски филтри 2 сијалички Опционален филтер на активен јаглен(АCМ14) Влечна сила 380 m3/ h Бучност:39-58 dB Димензии на о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 5.720,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aспиратор со димовод , , inox Дугме со 3 брзини 1 мотор ,термо заштита 2 алуминиумски филтри 2 сијалички Опционален филтер на активен јаглен(АCМ14) Влечна сила 380 m3/ h Бучност:39-58 dB Димензии на одводот: 150 мм Димензии (ШхВхД)600х553-905х485 мм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи