CANDY CBT 625X

CANDY CBT 625X

4.790,00 ден.   Спореди

Вграден на извлекување inox Се извлекува со лизгачки систем 2 брзини 2 мотора х 110 w, Халогена ламба од 28W 2 алуминиумски филтери Влечна сила 280 m3/ h


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 4.790,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вграден на извлекување inox Се извлекува со лизгачки систем 2 брзини 2 мотора х 110 w, Халогена ламба од 28W 2 алуминиумски филтери Влечна сила 280 m3/ h

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи