CANDY CBT 6240W

CANDY CBT 6240W

5.770,00 ден.   Спореди

Вграден на извлекување- бела боја Се извлекува со лизгачки систем 3 брзини 1 мотор -150w Две халогени ламби 2*28 W 2 алуминиумски филтери Можност за филтер со активен јаглен(АCM62) Влечна сила 450 m3/...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 5.770,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вграден на извлекување- бела боја Се извлекува со лизгачки систем 3 брзини 1 мотор -150w Две халогени ламби 2*28 W 2 алуминиумски филтери Можност за филтер со активен јаглен(АCM62) Влечна сила 450 m3/ h Бучност: 51-64 dB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи