CANDY CBG 640X

CANDY CBG 640X

5.999,00 ден.   Спореди

Вграден- инокс 3 брзини 1 мотор Две халогени ламби 2*28 W 1 алуминиумски филтер Можност за филтер со активен јаглен(АCG3) Влечна сила 550 m3/ h Бучност: 69 dB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вграден- инокс 3 брзини 1 мотор Две халогени ламби 2*28 W 1 алуминиумски филтер Можност за филтер со активен јаглен(АCG3) Влечна сила 550 m3/ h Бучност: 69 dB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи