Canadian Special Old 2

510,00 ден.   Спореди

Производител: Hiram walker & son's
Шифра на производ: 18
UPC: 089540453705
Волумен [ml] : 700
Старост : 3
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Канада


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 510,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Hiram walker & son's
Шифра на производ: 18
UPC: 089540453705
Волумен [ml] : 700
Старост : 3
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Канада

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи