Campo Viejo Rioja Reserva

925,00 ден.   Спореди

Производител: Campo Viejo
Шифра на производ: 351525
UPC: 8410302107697
Волумен [ml] : 750
Берба : 2006
ALC [%/vol] : 13.5
Потекло : Шпанија
Категорија : Tempr...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 925,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Campo Viejo
Шифра на производ: 351525
UPC: 8410302107697
Волумен [ml] : 750
Берба : 2006
ALC [%/vol] : 13.5
Потекло : Шпанија
Категорија : Tempranillo, Graciano, Mazuelo

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи