Campari

955,00 ден.   Спореди

Производител: Gruppo Campari
Шифра на производ: 8
UPC: 8000040000802
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 25
Потекло : Италија
Категорија : Битер


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 955,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Gruppo Campari
Шифра на производ: 8
UPC: 8000040000802
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 25
Потекло : Италија
Категорија : Битер

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

12 Ouzo 1

12 Ouzo 1

         
485,00 ден.
Carolans 1

Carolans 1

         
895,00 ден.
Skyy

Skyy

         
885,00 ден.

Најпопуларни производи