Camera Web CMOS, 1.3MP, 30fps@VGA, 5MP, USB Video Class, face detection, USB, focus 7 cm ~ infinit

749,00 ден.   Спореди

Camera Web CMOS, 1.3MP, 30fps@VGA, 5MP, USB Video Class, face detection, USB, focus 7 cm ~ infinit


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 749,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Camera Web CMOS, 1.3MP, 30fps@VGA, 5MP, USB Video Class, face detection, USB, focus 7 cm ~ infinit

Резолуција 1.3 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка