Camera Web 5MP, USB Video Class 24-bit RGB Focus 5cm-Infinity, more colours available

Camera Web 5MP, USB Video Class 24-bit RGB Focus 5cm-Infinity, more colours available

446,00 ден.   Спореди

Camera Web 5MP, USB Video Class 24-bit RGB Focus 5cm-Infinity, more colours available


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 446,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Camera Web 5MP, USB Video Class 24-bit RGB Focus 5cm-Infinity, more colours available

Резолуција 5 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка