Camera In-car Dash Cam Omega Full HD Night Vision w/Microphone

2.430,00 ден.   Спореди

Full HD 1920x1080
LCD 2.31 "
The monitor parking
Motion detection
G-sensor
MicroSD card support
IR LEDs for better viewing at night


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.430,00 ден.

пред 6 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.472,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Full HD 1920x1080
LCD 2.31 "
The monitor parking
Motion detection
G-sensor
MicroSD card support
IR LEDs for better viewing at night

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

p[oi[p