Cadet d OC Merlot

805,00 ден.   Спореди

Производител: Baron Philippe de Rothschild
Шифра на производ: 351330
UPC: 3262151054753
Волумен [ml] : 750
Берба : 2007
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Франција - Langue...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 805,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Baron Philippe de Rothschild
Шифра на производ: 351330
UPC: 3262151054753
Волумен [ml] : 750
Берба : 2007
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Франција - Languedoc Roussillon
Категорија : Мерлот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи