Cable VGA Spliter Gembird 0.2m

390,00 ден.   Спореди

Features
VGA splitter cable with 2 x HD15F connector and 1 x HD15M connector

Specifications
Connectors: 2 x HD15F, 1 x HD15M
Length: 0.2 m
Color: black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
VGA splitter cable with 2 x HD15F connector and 1 x HD15M connector

Specifications
Connectors: 2 x HD15F, 1 x HD15M
Length: 0.2 m
Color: black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка