Cable VGA Extension 10m GMB Dual Shielded Ferrite cores Black

790,00 ден.   Спореди

Premium VGA-Ext.HD15M/HD15F dual-shielded w/2*ferrite 10M cable, black

Features
VGA extension HD15M/HD15F 10M cable
Premium quality dual-shielded (braiding & foil) with ferrite core. ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Premium VGA-Ext.HD15M/HD15F dual-shielded w/2*ferrite 10M cable, black

Features
VGA extension HD15M/HD15F 10M cable
Premium quality dual-shielded (braiding & foil) with ferrite core. Moulded, long screws, bulk packing

Specifications
Moulded
Long screws
Bulk packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка