Cable VGA Extension 1.8m GMB Dual Shielded Ferrite Black

289,00 ден.   Спореди

Features
-VGA extension HD15M/HD15F 6ft cable
-Premium quality dual-shielded (braiding & foil) with ferrite core

Specifications
-Moulded
-Long screws
-Bulk packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 289,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-VGA extension HD15M/HD15F 6ft cable
-Premium quality dual-shielded (braiding & foil) with ferrite core

Specifications
-Moulded
-Long screws
-Bulk packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка