Cable VGA 5m Dual Shielded 2*Ferrite Core Cablexpert Black

514,00 ден.   Спореди

Cable VGA 5m Dual Shielded 2*Ferrite Core Cablexpert Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 514,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 520,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cable VGA 5m Dual Shielded 2*Ferrite Core Cablexpert Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка