Cable VGA 3m Dual Shielded 2*Ferrite Core Cablexpert

390,00 ден.   Спореди

VGA monitor HD15M/HD15M 3M cable

Premium quality dual-shielded (braiding & foil) with ferrite core. Moulded, long screws, bulk packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VGA monitor HD15M/HD15M 3M cable

Premium quality dual-shielded (braiding & foil) with ferrite core. Moulded, long screws, bulk packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка