Cable VGA 20m GMB Dual Shielded 2*Ferrite Core Black

1.215,00 ден.   Спореди

Features:
VGA monitor HD15M/HD15M 20M cable
Premium quality dual-shielded (braiding & foil) with ferrite core
Moulded, long screws, bulk packing
Black color


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.215,00 ден.

пред 5 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.220,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
VGA monitor HD15M/HD15M 20M cable
Premium quality dual-shielded (braiding & foil) with ferrite core
Moulded, long screws, bulk packing
Black color

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка