Cable VGA 10m GMB Dual Shielded 2*Ferrite Core Black

720,00 ден.   Спореди

Premium VGA HD15M/HD15M dual-shielded w/2*ferrite core 10M cable, black color

VGA monitor HD15M/HD15M 10M cable
Premium quality dual-shielded (braiding & foil) with ferrite core
Mould...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 720,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Premium VGA HD15M/HD15M dual-shielded w/2*ferrite core 10M cable, black color

VGA monitor HD15M/HD15M 10M cable
Premium quality dual-shielded (braiding & foil) with ferrite core
Moulded, long screws, bulk packing
Black color

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка