Cable VGA 1.8m GMB Ferrite core
Cable VGA 1.8m GMB Ferrite core
Cable VGA 1.8m GMB Ferrite core
Cable VGA 1.8m GMB Ferrite core

Cable VGA 1.8m GMB Ferrite core

260,00 ден.   Спореди

CC-PVGA-6 VGA HD15M/HD15M with ferrite core 6ft cable
* VGA monitor HD15M/HD15M 6ft cable
* With ferrite core
* Moulded, long screws, bulk packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Револушн http://www.revolution.com.mk   Детали 260,00 ден.

пред 5 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 270,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-PVGA-6 VGA HD15M/HD15M with ferrite core 6ft cable
* VGA monitor HD15M/HD15M 6ft cable
* With ferrite core
* Moulded, long screws, bulk packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка