Cable USB Active Extension 5m
Cable USB Active Extension 5m

Cable USB Active Extension 5m

586,00 ден.   Спореди

UAE016 USB 2.0 active extension cable 16ft


Allows to extend the length of USB cable up to 80 feet (25 meters), connecting 5 active extension cables one after another.
The USB activ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 586,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UAE016 USB 2.0 active extension cable 16ft


Allows to extend the length of USB cable up to 80 feet (25 meters), connecting 5 active extension cables one after another.
The USB active extension cable works like a USB hub and buffers all down-stream and upstream data traffic.
Both low-speed and high-speed USB devices will function equally well with the USB active extension cable.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка