Cable USB 3.0 AM to BM 1.8m

248,00 ден.   Спореди

USB 3.0 A-plug B-plug 6ft cable

Features
-USB 3.0 cable A plug/B plug 6ft cable
-Gold-plated contacts suitable for USB 3.0 super-speed, USB 2.0 high-speed data transfer

Speci...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 248,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 250,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB 3.0 A-plug B-plug 6ft cable

Features
-USB 3.0 cable A plug/B plug 6ft cable
-Gold-plated contacts suitable for USB 3.0 super-speed, USB 2.0 high-speed data transfer

Specification
-Moulded
-Bulk packing
-Blue color
-Professional series
-Lenght: 1,8 m (6 ft)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка