Cable USB 2.0 AM to AF 1.5m Extension Omega

Cable USB 2.0 AM to AF 1.5m Extension Omega

90,00 ден.   Спореди

Specifications

USB 2.0 extension cord AM - AF

High quality USB 2.0 extension cord simplifying connecting devices being away from the computer without speed loss.

Transfer r...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications

USB 2.0 extension cord AM - AF

High quality USB 2.0 extension cord simplifying connecting devices being away from the computer without speed loss.

Transfer rate speed : up to 480Mb/s, USB 1.1 backwards compatible.

Durable, flexible external insulation to prevent mechanical damage to the cable.

Length: 1,5m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка