Cable USB 2.0 A to B 3m Black Professional

120,00 ден.   Спореди

Features
-USB cable A plug/B plug 10ft cable
-30u" gold-plated contacts suitable for USB 2.0 high-speed data transfer

Specifications
Moulded
Bulk packing
Black color
P...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 120,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 139,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-USB cable A plug/B plug 10ft cable
-30u" gold-plated contacts suitable for USB 2.0 high-speed data transfer

Specifications
Moulded
Bulk packing
Black color
Professional series
Lenght: 3 m (10 ft)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка