Cable USB 2.0 A to B 3m Black Omega

109,00 ден.   Спореди

Specifications

Omega printer cable USB 2.0 AM-BM

High quality cable for connecting devices such as printers, scanners, external hard drives and others having a B Male socket. Transfe...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 109,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 110,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications

Omega printer cable USB 2.0 AM-BM

High quality cable for connecting devices such as printers, scanners, external hard drives and others having a B Male socket. Transfer rate speed up to 480Mb/s, USB 1.1 and 1.0 compatible.

Durable, flexible external insulation to prevent mechanical damage to the cable.

Package type: Bulk

Length: 3m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка