Cable USB 2.0 A-plug to Micro B-plug 1.8m Omega

90,00 ден.   Спореди

Specifications

USB 2.0 AM - microUSB connection cable for mobile.

High quality cable for connection e.g. mobile phones, smartphones, tablets, digital cameras and other devices with m...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications

USB 2.0 AM - microUSB connection cable for mobile.

High quality cable for connection e.g. mobile phones, smartphones, tablets, digital cameras and other devices with microUSB connector. For data transfer and charging.

Transfer speed to 480Mb/s, backward compatible with USB 1.1

Durable, flexible external insulation to prevent damage to the mechanical cable.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка