Cable USB 2.0 A-plug to Micro B-plug 0.5m

80,00 ден.   Спореди

Features:
Male A plug to male Micro-B plug USB 2.0 cable
Gold-plated contacts for reliable high-speed data transfer
Moulded connectors

Specifications:
Moulded connectors: USB ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 80,00 ден.

пред 6 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 89,00 ден.

пред 6 години

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 100,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Male A plug to male Micro-B plug USB 2.0 cable
Gold-plated contacts for reliable high-speed data transfer
Moulded connectors

Specifications:
Moulded connectors: USB AM, Micro USB 5 pin male
Dimensions: diameter: 4.5 mm, length 0.5 m
Black color

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка