Cable USB 2.0 A-plug to Micro B-plug 0.5m White

89,00 ден.   Спореди

Features
-USB 2.0 AM to Micro BM cable
-SuperSpeed: data transfer rate up to 600 MBps
-Backwards compatible with USB 2.0 devices

Specifications
-Moulded connectors
-Cable ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 89,00 ден.

пред 5 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-USB 2.0 AM to Micro BM cable
-SuperSpeed: data transfer rate up to 600 MBps
-Backwards compatible with USB 2.0 devices

Specifications
-Moulded connectors
-Cable diameter: 6.5 mm
-Cable length: 0.5m
-Net weight: 0.1 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка