Cable Stereo Plug 3,5mm 4pin to Double Stereo Sockets 3,5mm 0.2m audio

Cable Stereo Plug 3,5mm 4pin to Double Stereo Sockets 3,5mm 0.2m audio

90,00 ден.   Спореди

3.5 mm audio + microphone adapter cable, 0.2 m

Most tablets, phones and compact notebooks use a single 4-pin audio connector for both audio and microphone, but your favorite headset has 2 sep...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3.5 mm audio + microphone adapter cable, 0.2 m

Most tablets, phones and compact notebooks use a single 4-pin audio connector for both audio and microphone, but your favorite headset has 2 separate plugs. With this practical adapter cable you easily connect any headset to your smartphone, tablet or Ultrabook!

Specifications
Cable length: 0.2 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка