Cable Serial ATA Power and Molex Female to Molex Male

80,00 ден.   Спореди

Molex female to Molex male + Serial ATA power cable

Features
Y-shaped power supply cable Molex female to Serial ATA and Molex male
Splitts the power supply for 2 internal devices: SA...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 80,00 ден.

пред 5 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 80,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Molex female to Molex male + Serial ATA power cable

Features
Y-shaped power supply cable Molex female to Serial ATA and Molex male
Splitts the power supply for 2 internal devices: SATA and D-type 4 pin Molex

Specifications
Length: 135 mm
Net weight: 13 g
Bulk packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка