Cable Serial ATA 3 Data w/90 degree bent

50,00 ден.   Спореди

Serial ATA data flat cable
Straight SATA connector and 90 degree bent SATA connector
SATA III up to 600 MBps, SATA II backward compatible


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 50,00 ден.

пред 3 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 54,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Serial ATA data flat cable
Straight SATA connector and 90 degree bent SATA connector
SATA III up to 600 MBps, SATA II backward compatible

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка