Cable SCSI Wide HPDB68M 80cm

Cable SCSI Wide HPDB68M 80cm

140,00 ден.   Спореди

CC-SCSI-WIDE Wide SCSI HPDB68M X 3 connectors 80 cm flat cable

Wide SCSI HPDB68M X 3 connectors 80 cm flat cable
Bulk packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 140,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-SCSI-WIDE Wide SCSI HPDB68M X 3 connectors 80 cm flat cable

Wide SCSI HPDB68M X 3 connectors 80 cm flat cable
Bulk packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка