Cable KVM Set shielded 3m GMB
Cable KVM Set shielded 3m GMB
Cable KVM Set shielded 3m GMB
Cable KVM Set shielded 3m GMB

Cable KVM Set shielded 3m GMB

290,00 ден.   Спореди

CC-KVM - 10ft shielded cable for CPU switch

CPU KVM - cable for switch
DB15M+MD6M+MD6M to DB15M+MD6M+MD6M
* 10ft cable length
* shielded high quality RGB-video wires
* Mold...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 290,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-KVM - 10ft shielded cable for CPU switch

CPU KVM - cable for switch
DB15M+MD6M+MD6M to DB15M+MD6M+MD6M
* 10ft cable length
* shielded high quality RGB-video wires
* Molded, long screws, bulk packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка