Cable KVM Set shielded 1,8m GMB w/Audio

420,00 ден.   Спореди

CPU KVMA switch cable suitable for CAS-241, CAS-441.

HD15M+MD6M+MD6M+AUDIO 3.5mm male to HD15F+MD6F+MD6F+AUDIO 3.5mm female

6ft cable length

shielded high quality RGB-vid...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 420,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 420,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CPU KVMA switch cable suitable for CAS-241, CAS-441.

HD15M+MD6M+MD6M+AUDIO 3.5mm male to HD15F+MD6F+MD6F+AUDIO 3.5mm female

6ft cable length

shielded high quality RGB-video wires

Molded, long screws, bulk packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка