Cable IDE UATA-100 XLong 90cm

110,00 ден.   Спореди

UDMA-100 IDE 80pin X 3 connectors 100 cm flat cable
Material: TPO, UL-approved
Yellow color
Bulk packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 110,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UDMA-100 IDE 80pin X 3 connectors 100 cm flat cable
Material: TPO, UL-approved
Yellow color
Bulk packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка