Cable Headphone+Microphone Extension and Spliter
Cable Headphone+Microphone Extension and Spliter

Cable Headphone+Microphone Extension and Spliter

160,00 ден.   Спореди

CC-MIC-1 microphone and headphone extension cable
Microphone and headphones extension cable
Allows attaching speakers and headphones to the sound card at the same time
Molded, 3ft (1 mete...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 160,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-MIC-1 microphone and headphone extension cable
Microphone and headphones extension cable
Allows attaching speakers and headphones to the sound card at the same time
Molded, 3ft (1 meter) length.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка