Cable HDMI to DVI M/M gold-plated connectors 10m Cablexpert

950,00 ден.   Спореди

CC-HDMI-DVI-10MC HDMI to DVI 18+1pin single-link male-male black cable with gold-plated connectors, 10m, bulk packing

-High-Definition Multimedia Interface (HDMI) is the first industry-suppor...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-HDMI-DVI-10MC HDMI to DVI 18+1pin single-link male-male black cable with gold-plated connectors, 10m, bulk packing

-High-Definition Multimedia Interface (HDMI) is the first industry-supported digital audio/video interface.
-HDMI provides an interface between any HDMI-enabled audio/video source, such as a set-top box, DVD player, and A/V receiver and an audio and/or video monitor or projector.

Digital Video interface (DVI) is a high-quality digital video standard and a part of HDMI interface.

Features

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка