Cable HDMI M/M Micro Gold Plated 1.8m

440,00 ден.   Спореди

Features
-Cable for devices combining high definition video and multi-channel audio into the digital interface
-Supports high-quality HDMI interface
-Gold plated pins and connectors
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 440,00 ден.

пред 3 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 478,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Cable for devices combining high definition video and multi-channel audio into the digital interface
-Supports high-quality HDMI interface
-Gold plated pins and connectors

Specifications
-HDMI 19pin A-male and micro D-male connectors
-Supports HDMI interface
-Gold-plating for reliable electrical contact
-Length: 1.8 m (6 ft)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка