Cable HDMI M/M 3m v.1.4 Black Natec

276,00 ден.   Спореди

HDMI CABLE V1.4 (LAN)
High quality HDMI cable for AV devices ( DVD, Blue Ray, TV, DV camera )
Allow 2-way communication
Compatible with all ATSC HDTV standards
Gold plated connectors


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 276,00 ден.

пред 5 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 280,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDMI CABLE V1.4 (LAN)
High quality HDMI cable for AV devices ( DVD, Blue Ray, TV, DV camera )
Allow 2-way communication
Compatible with all ATSC HDTV standards
Gold plated connectors

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка