Cable HDMI M/M 20m v.1.4 Cablexpert

2.590,00 ден.   Спореди

CC-HDMI4-20M HDMI v.1.4 male-male cable, 20 m, bulk package

Features


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.590,00 ден.

пред 6 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.769,00 ден.

пред 6 години

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.800,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CC-HDMI4-20M HDMI v.1.4 male-male cable, 20 m, bulk package

Features

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка