Cable Fiber Optic Duplex Multimode ST/SC 5M

490,00 ден.   Спореди

Cable Fiber Optic Duplex Multimode ST/SC 5M


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 490,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cable Fiber Optic Duplex Multimode ST/SC 5M

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка