Cable DisplayPort M/M 1.8m Cablexpert

550,00 ден.   Спореди

DisplayPort digital interface cable, 1.8 m, bulk packing

Features
-Cable for the digital audio and video interface DisplayPort
-The modern technology expected to replace DVI and HDMI<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 550,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DisplayPort digital interface cable, 1.8 m, bulk packing

Features
-Cable for the digital audio and video interface DisplayPort
-The modern technology expected to replace DVI and HDMI
-Provides video quality similar to HDMI, but for a longer distance
-New security and data encryption protocol

Specifications
-Protocol: DisplayPort v.1.0
-Length: 6 ft (1.8 m)
-Net weight: 107 g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка