Cable Alarm 6 core 100m White

1.360,00 ден.   Спореди

Features
-Stranded 6-core alarm cable
-For installation of security systems
-Color coded for easy installation

Specifications
-Cable: 6 color wires
-Conductors: stranded c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.360,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.370,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Stranded 6-core alarm cable
-For installation of security systems
-Color coded for easy installation

Specifications
-Cable: 6 color wires
-Conductors: stranded copper 7 x 0.18 mm
-Max. voltage: 60 Vrms
-Max. current : 1 A per core
-Max. resistance: 92.4 ?/km
-Max. temperature: 70°C
-Insulation: 0.2 mm PVC
-Jacket: 0.5 mm PVC
-Length: 100 m (roll)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка